przelewy hazardowe

Zasady gry w ruletkę, reguły obstawiana w grze ruletka

Zasady gry ruletki także online są równie proste i przyjemne jak sama gra. Nie wymaga ona zbyt wytężonego myślenia oraz znania jakiś układów czy strategii, polega ona bowiem wyłącznie na szczęściu i rachunku prawdopodobieństwa.

Zanim rozpoczniesz ruletkę jednak po raz pierwszy swoją przygodę z ruletką, przeczytaj choćby raz podstawowe zasady tej gry hazardowej. Ruletka składa się z koła do kręcenia, oraz stołu z liczbami do obstawiania. Na tym stole znajdują się żetony do gry, które krupier ustawia na poszczególnych polach, obstawionych indywidualnie przez każdego gracza. Następnie krupier zakręca kołem do gry i wyrzuca na nie specjalna aluminiową lukę, która po zatrzymaniu się koła wyznacza wygraną liczbę oraz kolor w danej rozgrywce.

Jeżeli natomiast nie ma żadnego zwycięscy, pula przechodzi do następnej rozgrywki w ruletkę, gdzie dalej można obstawiać lub pozostać przy już obstawionym układzie liczb. W grze ruletka możemy obstawiać zarówno liczby jak i kolory, przy czym w przypadku liczb mamy do wyboru aż 37 pól, natomiast w przypadku kolorów tylko dwa. Od nas zależy, czy wybierzemy jakąś liczbę czy kolor, musimy jednak pamiętać że stawka jest o wiele wyższa w liczbach, i stosunkowo dużo niższa w kolorach.

Mając do dyspozycji tak wyraźnie rozpisane reguły gry, spokojnie możemy się zarejestrować w jednym z internetowych kasyn i obstawiać na kole liczby lub kolory, mając do dyspozycji zaledwie kilka dolarów, które musimy zainwestować. Jeżeli jednak szczęście nam dopisze, mamy szanse podwoić a nawet potroić swoje wyłożone na stół pieniądze, w postaci żetonów do gry.

kasyna z grami