przelewy hazardowe

Zakłady sportowe online w Sportingbet

Zakłady sportowe online w Sportingbet jest skrótem od Sportingbet.com jednej z nazw handlowych należących do Internet Opportunity Entertainment Limited – firmy zarejestrowanej na Antigua i Barbuda. Sportingbet posiada licencje do przyjmowania zakładów

za pomocą mediów elektronicznych w skali globalnej. Właścicielem licencji na zakłady sportowe oraz produkty hazardowe jest Internet Opportunity Entertainment Limited. Aktualnie

Sportingbet jest największą firmą bukmacherską w sieci. Liczba zarejestrowanych użtykowników Sportingbet rośnie z każdym dniem i aktualnie wynosi ponad 4 miliony. Sportingbet działa na rynku międzynarodowym, także i na polskim. Nienaganna poprawnością odznacza się polskojęzyczny support. Możemy korzystać z niego na live chacie, poprzez bezpłatną infolinie lub też drogą mailową.

Sportingbet to nie tylko zakłady sportowe. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji także bardzo rozbudowany poker room oraz kasyno.

Jednym z licznych partnerów Sportingbet jest Paradise Poker – Jeden z największych poker roomów w internecie. Wsółpraca z tak wielkimi potentatami jak Paradise Poker pozwala zaoferować użytkownikom Sportingbet bardzo atrakcyjne promocje, na które nie może sobie pozwolić zadna inna firma. Taka polityka promocyjna sprawia iż grono użytkowników sportingbet stale rośnie a sama firma staje się najpopularniejsza na polskim rynku.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Sportingbet koniecznie wejdz na strone www.sportingbet.com i zarejestruj się. Przekonasz się jak łatwo można wygrać dodatkowe kieszonkowe.

kasyna z grami