przelewy hazardowe

Strategie i systemy blackjack i sposoby ich zastosowań w grze oczko

Strategie i systemy w każdej grze w której możemy je zastosować pomagają. Blackjack czyli znane oczko jak wszyscy wiemy jest kolejną karcianą grą hazardową i jest niezmiernie popularna zarówno w profesjonalnych kasynach w Monte Cassino czy Las Vegas,

jak również w popularnych i obleganych ostatnio w kasynach online. w związku z popularnością tej wspaniałej gry i powstaniem wiele strategii, które pomagają w wygrywaniu, powstała nawet książka autorstwa Edwarda O. Trop’a pod tytułem „Beat the Dealer: Strategy for the Game of Twenty-One”, która w niedługim czasie stała się bestsellerem wśród zapalonych i zagorzałych graczy hazardowych.

Na podstawie tej ksiązki powstało i nadal powstaje wiele poradników oraz osobnych artykułów, w których to bardzo wyraźnie opisane są istniejące strategie na wygranie w blackjack’u z kasynem i krupierem. Jedną z takich strategii jest obstawianie systematycznie, ale małymi stawkami pieniężnymi, co w rachunku prawdopodobieństwa daje graczowi duże szanse na wygrane z kasynem.

Inna strategia polega na obserwowaniu przebiegu gry i jeżeli krupier odkrytą kartę ma mniejszą bądź równa sześć, możemy spokojnie podwoić stawkę, gdyż prawdopodobieństwo naszej wygranej jest bardzo duże, natomiast jeżeli krupier posiada kartę równą bądź większą od siedmiu powinniśmy zmniejszyć postawioną wcześniej stawkę, gdyż w tym rozdaniu to krupier ma wysokie szanse na wygraną. Inną ważną strategią w blackjack’u, jest niezmienne przestrzeganie reguły, że nie dobieramy kart w chwili gdy nasze karty mają sumę oczek większą bądź równą jedenaście, stałe granie przy tej strategii sprawi, iż nie będziemy mieli okazji stracić, lecz jedynie zyskać poprzez przegraną krupiera.

kasyna z grami