przelewy hazardowe

Odmiany pokera – Texas Holdem

Każdy człowiek chociaż raz próbował swoich sił w pokera, najbardziej znaną metodą gry na całym ąwiecie jest odmiana gry tzn. dobieranego (5 Card Draw Poker). Jak wiadomo, każdy lubi co innego, dlatego jeąli powyższa metoda gry nie zachęciła was do dalszej przygody z pokerem to nic straconego, można to jeszcze nadrobić i dobrać sobie inną odmianę gry.

Poniższe opisy są opisane ogólnikowo, tak aby zachęcić was do wykorzystania danego sposobu gry, pominięte tutaj zostały takie rzeczy jak (limity, kolejnoąci, pule główne i boczne itd.).

Texas Hold em

Ta odmiana pokera jest najbardziej ceniona przez graczy dzięki swojemu dynamizmowi. Odmiana która jest wykorzystywana podczas World Poker Tour (WPT) czy World Series of Poker (WSOP). Jest to też najpopularniejsza odmiana pokera w internecie.

Zasady gry są banalnie proste. Każdy gracz otrzmuje oczywiącie dwie karty, których nie przedstawia innym. Wtedy rozpoczyna się pierwsza licytacja i sprawdzanie swoich sił w kartach. Po zamknięciu licytacji na stole pojawia się flop, czyli 3 karty dla graczy. Następnie przechodzimy do czwartej licytacji w której uzyskujemy 1 karte (turn). Następnie przechodzimy do kolejnej licytacji w której mamy znó jedną wspólną kartę (river). W tym momencie następuje ostatnia licytacja.

Wygrywa ten który ma najlepszy układ kart swoich oraz tych które są na stole dla wszystkich. Do zwycięskiego układu wchodzi jedna lub dwie nasze karty. W sytuacji, kiedy najsilniejszy układ tworzą tylko karty wspólne, karty trzymane przez zawodników nie mają znaczenia – rozdanie kończy się remisem i podziałem puli pomiędzy graczy.

kasyna z grami