przelewy hazardowe

Maniakalny sposób na wygraną w pokerze czyli strategia pokerowa

Co pomyślisz o graczu który bierze udział w każdym rozdaniu, podbija, przebija, gra za wszystko, pokazuje swe słabe karty, sprawdza alliny ze znikomą szansą na wygraną? Maniak. Zastanawialiście się kiedyś jak to się dzieje ,że tacy ludzie wciąż grają? Skąd mają tyle żetonów by tak grać? Odpowiedź czasami może być bardzo bolesna, bolesna dla Nas. Może się okazać ,że taka postawa to jedynie zasłona dymna,

otoczka która ma Nas zmylić, sprawić by dany gracz był postrzegany jako zerowe zagrożenie na którym jedynie mamy się dorobić. „Maniakiem” może się bardzo dobry gracz, który jedynie chce aby przylgnęła do niego opinia osoby nieogranej, nieogarniętej na której wszyscy się wzbogacą.

Gdy uda się to osiągnąć następuje kolejna faza. Teraz zacznie się prawdziwa gra. Agresywny gracz będzie coraz częściej pasował i grał jedynie z wysoką ręką. Nawet przy wielu wygranych i tak reputacja szaleńca z niego nie zejdzie. Każdy przy stole będzie czekał jedynie na „potknięcie” agresora sprawdzając i grając coraz to słabszymi kartami by tylko „utrzeć nosa” maniakowi.

Tak długo jak długo gracze przy stoliku nie zorientują się w sytuacji, maniak będzie zbierał swoje plony i sukcesywnie odrabiał straty z pierwszej fazy, a później już tylko zarabiał. Powyższa taktyka zalecana jest jedynie dla bardzo dobrych graczy, bo inaczej może ona się bardzo szybko obrócić na niekorzyść początkującego gracza kasyna. Masz juz sposób na wygrana w pokerze, wiesz co to strategia pokerowa to zarejestruj sie w jednym z naszych kasyn i graj za darmo lub na prawdziwe pieniądze.

kasyna z grami