przelewy hazardowe

Jaki jest cel gry blackjack czyli zasady oczko?

Zasady gier hazardowych wcale nie sa skomplikowane, w grze trzeba znaleć cel. Każdy gracz przychodzi do kasyna z myślą o wysokich wygranych. Nie zależnie od tego czy jego wybór padnie na pokera, ruletkę czy tez słynnego blackjack’a, jego podstawowym marzeniem jest wygrana. Dlatego zadając proste pytanie, jaki jest cel gry blackjack (oczko),

możemy równie prosto odpowiedzieć – szybka wygrana i osiągniecie wymarzonego sukcesu finansowego. Jeżeli jednak chcielibyśmy bardziej sprecyzować cel gry blackjack, powinniśmy powiedzieć iż jest to osiągnięcie wyniku w kartach równego dwadzieścia jeden, a ponieważ osiągnięcie takiego wyniku jest bardzo trudne, mówi się że celem gry blackjack jest uzyskanie w kartach sumy oczek bliskiej bądź równej dwadzieścia jeden.

Hazardowa gra karciana o nazwie oczko polega zatem na zbieraniu przez graczy oraz krupiera odpowiedniej liczby punktów w kartach, przy czym najlepszym wynikiem jest sam blackjack, czyli posiadanie asa i dziesiątki zaraz po rozdaniu. Kolejnym dobrym wynikiem jest zdobycie liczby oczek równej dwadzieścia jeden na przykład w trzech bądź w czterech kartach, bądź uzyskanie liczby oczek bardzo przybliżonej do dwudziestu jeden. A jeżeli nasza liczba oczek będzie wyższa, niż w kartach krupiera, to i tak wygrana będzie po naszej stronie.

Z powyższych wywodów wynika, iż zasady gry blackjack są bardzo proste i nie wymagają specjalnego uczenia się, wystarczą jedynie dobre chęci, raz przeczytane zasady oraz duża wola walki, aby wygrać z krupierem. Kiedy już nam się to uda staniemy się szczęśliwcami, którzy wygrali w kasynie i tym samym łatwo i przyjemnie pomnożyli swoje pieniądze.

kasyna z grami