przelewy hazardowe

Hazardowy program partnerski

Sportingbet stworzył nowy PHazardowy program partnerski, dopasowany indywidualnie do każdego partnera. Jesteśmy przekonani, że nasz obecny produkt jest najlepszy na rynku i przynosi największe zyski.

Hazardowy program partnerski to współpraca między Sportingbet, a stronami należącymi do Partnera. Każdy, kto posiada ciekawą, zbliżoną tematycznie do naszej stronę internetową, może ją zgłosić do Hazardowy program partnerski Sportingbet i zacząć zarabiać. Nie musisz się martwić o kreacje, narzędzia marketingowe do promocji Sportingbet, wszystko dostarczamy my. Od Partnera wymagamy tylko umieszczenia naszych kreacji na swojej stronie/stronach i współpracy przy optymalizacji Programu.
Sportingbet dostarcza w ramach Programu Partnerskiego pełne spektrum kreacji, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb każdego z partnerów (banery, mailingi, tapety, loga inne elementy).

W zamian za ekspozycję kreacji Sportingbet na swoich stronach, Partner otrzymuje w cyklach miesięcznych prowizję od łącznego zysku netto uzyskanego z zakładów wniesionych przez użytkowników zarejestrowanych poprzez stronę Partnera.

Zysk netto to marża uzyskana z zakładów sportowych (łączna przegrana klientów partnera w miesiącu). Wszelkie przyznane bonusy, zwroty i anulowane zakłady nie są potrącane z prowizji partnerskiej.

Dlaczego nasz Program jest najlepszy?

U nas partnerzy znajdą:

Indywidualny/najszybszy na rynku support (dostępna komunikacja przez gg nawet w weekendy)

Regularna komunikacja z Partnerami w języku polskim (regularnie wysyłane Malingi z informacjami co nowego w Sportingbet)

Elastyczność w stosunku do Partnera

Szeroki zakres kreacji dostarczanych nawet na zamówienie (według wskazówek partnera) - wysokiej jakości kreacje kursowe/malingi przygotowywane specjalnie pod każdą większą imprezę sportową.

Pomoc techniczna przy implementacji kreacji na stronie

Pomoc techniczna przy tworzeniu większych projektów promujących Sportingbet (strony o Sportingbet, blogi, serwisy społecznościowe, czaty etc…)

Specjalny Program Lojalnościowy dla Partnerów (3 statusy Partnerów, upominki, wyjazdy, konkursy tylko dla parttnerów, model rozliczania za zasilone konto, stałe opłaty za serwer, flat fee do uzgodnienia…)

Prowizje ze wszystkich produktów (Zakłady Sportowe, Pokój Gier, Kasyno, Poker)

Prowizje wypłacane natychmiast po zakończeniu miesiąca na konto partnera w Sportingbet (w postaci środków gotowych do wypłaty – bez konieczności obracania w zakładach)

Nie odliczamy od Prowizji Partnerskiej bonusów przyznanych pozyskanym w PP klientom

Sponsoring licznych konkursów organizowanych na stronach Partnera (dostępne nagrody rzeczowe)

Unikalna oferta promocyjna Sportingbet (częste konkursy, promocje, ukryte bonusy reaktywujące klientów partnera)
kasyna z grami