przelewy hazardowe

Gry hazardowe losowe i liczbowe – strategie w gra Keno w Internecie

Losowe i liczbowe gry hazardowe – strategie w grze Keno online w Internecie

Keno w Internecie i na żywo to książkowy przykład gry losowej. W postaci która przybyła w XIX wieku do europy upatruje się najstarszej gry.

Typujemy w niej liczbę od jednego do dziesięciu ( w zależności do tego w jakim kasynie gramy, w niektórych jest możliwość wytypowania liczb od jednego do dwudziestu) z kuponu na którym znajduje się osiemdziesiąt liczb (numerowanych od jednego do osiemdziesięciu). Im więcej liczb wytypujemy i im więcej z tych liczb trafimy, wygrane będą większe.

Tam gdzie są wygrane, tam także ludzie starają się opracować strategie. Problem w tym iż Keno jest grą losową i tak naprawdę niema skutecznego sposobu by „wyrolować” casyno. Niema skutecznego sposobu by trafić wygrane liczby. Są gracze którzy typują liczby według liczb które nie zostały wylosowane od dłuższego czasu, kolejnych liczb (np. 1,2,3,4), liczb które nie zostały ostatnim razem liczbami wygranymi, liczb które zostały wylosowane ostatnim razem.

Przewaga kasyna nad graczem w Keno wynosi około trzydziestu procent, czyli bardzo dużo. Sprawa tych strategi opisanych wyżej jest mocno dyskusyjna, szczególnie gdy uświadomimy sobie ,że kolejne losowania nie mają ze sobą nic wspólnego i prawdopodobieństwo wypadnięcia każdej z liczb jest takie samo… Zobacz w prawdziwym kasynie jak gra się w Keno w Internecie i graj juz teraz.

kasyna z grami